Actueel weer Reuver (noord)
Laatste update: 2026-05-23 om 21:51 uur
| Temperatuur | 25.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1026.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 14.4 km/u om 14:09 u |
| Minimum temp. | 13.8 °C om 05:51 u |
| Maximum temp. | 32.6 °C om 17:44 u |
| Windchill | 25.9 °C |
| Hitte index | 25.9 °C |
| Dauwpunt | 16.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 55.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1782.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 00:00 u |
| Zon onder | 21:30 u |